Mechanik Utrzymania Ruchu
  • Pustków-Osiedle, z wyjazdami do Niemiec
podkarpackie, Pustków-Osiedle, z wyjazdami do Niemiec, podkarpackie, Polska
KRONOSPAN OSB Sp. z o.o
8. 5. 2024

Seratec to prężnie rozwijająca się firma. Jesteśmy wiodącym wykonawcą prac serwisowych, naprawczych i konserwacyjnych w obszarze utrzymania ruchu. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze wsparcia firm produkcyjnych. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i zagranicznego, poprzez wykonywanie usług na najwyższym poziomie, w optymalnym czasie. Seratec ciągle się rozwija i poszerza grono swoich specjalistów.

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonych specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pustków Osiedle / Lampertswalde

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji technicznych od strony mechanicznej.
  • Terminowe wykonywanie napraw oraz remontów maszyn i urządzeń zgodnie z określonym zakresem, współpraca z pracownikami firmy.
  • Usuwanie usterek i awarii w przypadku ich wystąpienia, prawidłowe protokołowanie usuwanych awarii.
  • Kontrola stanu technicznego urządzeń sterowniczych.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie zawodowe elektryczne.
  • Mile widziane uprawnienia Sep do 1kv lub chęć ich uzyskania.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.
  • Umiejętności sprawnej współpracy z mechanikami w strukturach utrzymania ruchu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • System pracy: 2 tygodnie praca w Polsce, 2 tygodnie praca w Niemczech.
  • Pracę w systemie 4 brygadowym.
  • Bezpłatne zakwaterowanie i transport podczas pracy w Niemczech.
  • Stałą opiekę koordynatora, wsparcie w procesie onbordingu.

  • Praca podkarpackie
  • Mechanik podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293