Mechanik/Serwisant
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Armax Sp. z o.o. Sp.k.
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Firma Armax poszukuje kandydata na stanowisko Mechanik Serwisu Maszyn . Do głównych zadań należeć będzie naprawa i serwis maszyn budowlanych, w szczególności zagęszczarek oraz minikoparek marki Takeuchi. Jesteśmy autoryzowanym serwisem takich marek jak: Takeuchi, Kubota, Mikasa, Honda.

Jeśli masz doświadczenie w pracy jako mechanik, ale w innej branży - nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy!

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • znajomość zagadnień z zakresu silników spalinowych, hydrauliki,
  • obsługa komputera/czytanie dokumentacji,
  • prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju,
  • dedykowane szkolenia serwisowe,
  • pracę w autoryzowanym serwisie,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon),
  • prywatną opiekę medyczną.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Serwisant Bielsko-Biała
  • Mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik okrętowy Bielsko-Biała
  • Technik mechanik lotniczy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179