Mechanik w Dziale Produkcji
  • Wilamowice
Wilamowice, Wilamowice, Śląskie, Polska
FOX
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jako Mechanik w Dziale Produkcji będziesz:

  • dokonywał podstawowych napraw maszyn produkcyjnych,
  • zgłaszał uszkodzenia maszyn,
  • przygotowywał i dokonywał zmian form wtryskowych,
  • przygotowywał maszyny dla kolejnej zmiany.

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, średnicówka),
  • wiedza z zakresu frezowania (dobieranie parametrów),
  • znajomość rysunku technicznego.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość pracy w weekendy (dla chętnych),

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie do wakacji,

  • premie i paczki świąteczne.

  • Praca Wilamowice
  • Mechanik Wilamowice
  • Pracownik produkcji Wilamowice
  • Wilamowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448