Blacharz samochodowy I Dania
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
6. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Odense Dania
Zakres obowiązków:
- Określenie stopnia zużycia i stanu technicznego elementów nadwozi pojazdów samochodowych
- Dobór materiałów, półfabrykatów i narzędzi do naprawy nadwozi pojazdów
- Wykonywanie zabezpieczeń antykorozyjnych
- Kontrola jakości stanu nadwozia przed i po naprawie
- Montaż i naprawa elementów nadwozia z zastosowaniem takich urządzeń, jak: spotter blacharski, spawarka MIG/MAG, lutospawarka, zgrzewarka, urządzenie do cięcia plazm, etc.
- Demontaż uszkodzonych części, ich wymiana lub regeneracja
- Wymiana okien w pojazdach samochodowych
- Możliwość pracy z systemami klimatyzacyjnymi w autach, jeśli kandydat miał już z tym styczność.
Wymagania:
- Minimum 5 lat doświadczenia w pracy blacharza – mile widziane
doświadczenie w pracy w autoryzowanym serwisie
- Przy posiadaniu kwalifikacji zawodowych - 2 lata doświadczenia w pracy
praktycznej na powyższym stanowisku
- Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od marca 2024 i chęć długotrwałej współpracy u renomowanego pracodawcy - dla odpowiedniego kandydata klient może również zaoferować długoterminowy kurs BMW dla blacharzy i bezpośrednie zatrudnienie po 6 miesiącach
- Dobra organizacja pracy – praca na samodzielnym stanowisku
- Utrzymywanie wysokiej jakości wykonywanych zadań
- Znajomość języka angielskiego na poziomie A2
- Prawo jazdy i auto na wyjazd będą dodatkowym atutem (ułatwi to dojazdy z zakwaterowania do miejsca pracy).
Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
- Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
- Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy (obywatele UE) oraz składki
emerytalne
- Atrakcyjną stawkę godzinową
- Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
- Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
- Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
- Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki
świąteczne
- Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
- Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
- Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
- Po 6 miesiącach pracy przy przejściu na bezpośrednie zatrudnienie u klienta - będzie istniała możliwość skorzystania z bardzo rentownego zakwaterowania.

  • Praca Szczecin
  • Blacharz Szczecin
  • Rzeczoznawca samochodowy Szczecin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Szczecin
  • Specjalista ds. kadr i płac Szczecin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Szczecin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Szczecin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570