Mechanik Samochodowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Motoryzacja Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna naprawa oraz diagnostyka pojazdów samochodowych.
  • Rozbudowana obsługa serwisowa.
  • Naprawy elektryczne.
  • Diagnostyka układów elektronicznych.
  • Montaż akcesoriów w pojazdach.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w wykonywaniu zaawansowanych prac serwisowych.
  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Umiejętność doboru części zamiennych.
  • Umiejętność samodzielnej diagnostyki pojazdów.
  • Dobra organizacja pracy i dokładność wykonywanych prac.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Doskonałą atmosferę pracy w młodym, zgranym, ambitnym zespole.
  • Samodzielne stanowisko pracy z własnym podnośnikiem i narzędziami.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane z osiąganymi wynikami.
  • Udział w szkoleniach technicznych i certyfikacji mechanika MG.
  • Możliwość rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy.

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi Kandydatami.

Autoryzowany Dealer MG w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje osób do pracy w Salonie i Serwisie Motoryzacyjnym w Gdańsku na stanowisku

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Motoryzacja Sp. z o.o. Al. Wojska Polskiego 20, 41-500 Chorzów zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  • Praca Gdańsk
  • Rzeczoznawca samochodowy Gdańsk
  • Mechanik gdański
  • Mechanik Starogard Gdański
  • Mechanik Nowy Dwór Gdański
  • Mechanik Pruszcz Gdański
  • Mechanik Gdańsk
  • Technik mechanik Gdańsk
  • Technik mechanik okrętowy Gdańsk
  • Technik mechanik lotniczy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080