Mechanik - hydraulik
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Caverion Poland S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa sieci przesyłu wody technologicznej, chłodzącej
  • Konserwacja i serwis urządzeń służących do utrzymania ruchu zakładu
  • Obsługa i konserwacja systemu centralnego ogrzewania

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu urządzeń, instalacji i sieci wodnych
  • Zdolności manualne przy pracach konserwatorskich
  • Pomysłowość i systematyka
  • Uprawnienia na wózki widłowe, spawalnicze czy podnośniki koszowe

To oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • praca w systemie zmianowym
  • Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku i świąt, karta sportowa, polisa grupowa itp.

  • Praca Gdańsk
  • Hydraulik Gdańsk
  • Hydraulik Pruszcz Gdański
  • Hydraulik Nowy Dwór Gdański
  • Hydraulik Starogard Gdański
  • Hydraulik gdański
  • Mechanik gdański
  • Mechanik Starogard Gdański
  • Mechanik Nowy Dwór Gdański
  • Mechanik Pruszcz Gdański
  • Mechanik Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749