Mechanik Polowy
  • Libertów
małopolskie, Libertów, małopolskie, Polska
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
24. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®;
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu
  • Obszar działania – 100/150km.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej;
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki;
  • Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie;
  • Podstawowa znajomość słownictwa angielskiego technicznego.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy: van serwisowy, laptop, tel. komórkowy;
  • Szkolenia techniczne i produktowe – średnio 70h szkoleń w roku;
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego;
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.;
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku: Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca małopolskie
  • Mechanik małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714