Mechanik
  • Modlnica
Mechanik
małopolskie, Modlnica, Małopolskie, Polska
Emtor Sp. z o. o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Serwisowanie wózków widłowych i baterii

  • Wymiana baterii w wózkach widłowych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe — znajomość mechaniki, elektryki, hydrauliki siłowej

  • Uprawnienia UDT w zakresie obsługi wózków widłowych

  • Znajomość pakietu Office

  • Analityczne myślenie, umiejętności organizacji pracy własnej i pracy w zespole, zdolności manualne

  • Punktualność, komunikatywność, zaangażowanie

  • Mile widziane uprawnienia UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych

OFERUJEMY:
  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)

  • Praca małopolskie
  • Mechanik małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570