Mechanik Pogotowia Technicznego
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Miejsce pracy: Długa 50, 43-309 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Obowiązki

  • Holowanie niesprawnych autobusów
  • Usuwanie drobnych usterek w autobusach jeżdżących na linii

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
  • Uprawnienia: kurs - uprawnienia SEP do 1 KV
  • Znajomość topografii miasta i okolic
  • Sumienność
  • Zaangażowanie
  • Doświadczenie mile widziane

Oferujemy

  • Dodatek stażowy
  • Trzyzmianowa praca
  • Umowa o pracę na okres próbny

  • Praca w systemie trzyzmianowym w godz.6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 od pon. do nd.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik okrętowy Bielsko-Biała
  • Technik mechanik lotniczy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315