Mechanik naczep ciężarowych - praca w Danii
  • Głubczyce
Głubczyce, Głubczyce, opolskie, Polska
ATN Service ApS
12. 4. 2024

Nasz nowy, duński kontrahent jest bardzo interesującym przedsiębiorcą. Każdy dzień pracy jest inny ze względu na wykonywaną pracę, dlatego nie ma mowy o nudzie. Konrahent zajmuje się przebudową pojazdów ciężarowych - skupiając się głównie na naczepach.Jeśli jesteś kreatywny, potrafisz samodzielnie myśleć nad wykonywanym zadaniem a do tego znasz się na samochodach ciężarowych być może jest to oferta odpowiednia dla Ciebie!

Obowiązki

  • Naprawa i przebudowa naczep cięzarowych

Wymagania

  • doświadczenie w mechanice pojazdowej (naczepy i/lub samochody ciężarowe)
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze i/lub wiedza z zakresu hydrauliki
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Gotowosc do podjęcia pracy na terenie Danii

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę lub B2B,
  • Praca w systemie rotacyjnym
  • Pomoc w zakwaterowaniu
  • Pomoc w formalnościach w języku angielskim oraz polskim

  • Praca Głubczyce
  • Mechanik Głubczyce
  • Głubczyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782