Mechanik Działu Utrzymania Ruchu
  • Głubczyce
Głubczyce, Głubczyce, opolskie, Polska
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

OSM Bieruń tworzy najwyższej jakości produkty mleczarskie dla branży cukierniczej, piekarskiej i gastronomii. Obecnie jest to zakład o europejskim standardzie posiadający nowoczesne linie technologiczne do produkcji serów oraz produktów UHT.

Opis stanowiska
Wymagania
  • wykształcenie techniczne
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z funkcjonowaniem maszyn i urządzeń
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP, książeczka SANEPID
  • znajomość podstaw elektryki, pneumatyki, automatyki

Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w systemie 3 zmianowym
  • miejsce pracy w zakładzie produkcyjnym w Głubczycach
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

  • Praca Głubczyce
  • Mechanik Głubczyce
  • Głubczyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570