MECHANIK MASZYN WTRYSKOWYCH
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO Sp. z o.o.
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przezbrajanie maszyn wtryskowych;
  • Dokonywanie napraw mechanicznych maszyn i urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną (maszyny wtryskowe);
  • Wykonywanie planowych przeglądów maszyn i urządzeń;
  • Kontrola pracy maszyn;
  • Ciągła poprawa stanu i pracy maszyn oraz urządzeń w celu zapewnienia wysokich standardów jakościowych;

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie: zawodowe lub średnie techniczne;
  • Zainteresowania oraz zdolności mechaniczno – operacyjne;
  • Doświadczenie
  • Umiejętność czytania schematów mechanicznych;
  • Mile widziane uprawnienia SEP grupa 1 (eksploatacja): Urządzeń i sieci elektroenergetycznych do 1 KV;
  • Mile widziane uprawnienia SEP grupa 2 (eksploatacja): Urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne ( sprężarki pow. 20kW);
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • ATRAKCYJNE wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,
  • Świadczenia z ZFŚS, ubezpieczenie grupowe, KZP,
  • Program emerytalny PPK,
  • System pracy 2 zmianowej,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Istnieje możliwość sfinansowania przez pracodawcę uprawnień SEP

  • Praca Bielsko-Biała
  • Mechanik Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Technik mechanik okrętowy Bielsko-Biała
  • Technik mechanik lotniczy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190