Mechanik maszyn budowlanych
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
STRABAG BMTI Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowlane z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Zostań częścią naszego zespołu!

Zadania

  • wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych (m in. koparko-ładowarki, koparki, spycharki, walce, itp.)
  • wykonywanie napraw i serwisów sprzętu drobnego (m.in. zagęszczarki, piły)
  • prace modernizacyjne i konserwacyjne
  • dokonywanie przeglądów technicznych

Wymagania

  • wiedza z zakresu budowy i działania podstawowych urządzeń technicznych (silnik spalinowy, napędy hydrauliczne, przekładnie)
  • doświadczenie w obsłudze i naprawie maszyn budowlanych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (instrukcje, schematy)
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.