Mechanik maszyn
  • Łubniany
Łubniany, Łubniany, opolskie, Polska
MOJ s.a.
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Praca w miejscowości Osowiec

Obowiązki

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
  • instalacje, demontaż oraz naprawy maszyn i urządzeń
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • udział w ocenie i usprawnianiu procesówtechnologicznych

Wymagania

  • wykształcenie -zawodowe, kierunkowe
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnienia :na wózek widłowy i obsługę suwnicy będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy
  • wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową

  • Aplikacje CV prosimy przesyłać na adres : lub kontakt telefoniczny – Tel 660581559

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Łubniany
  • Mechanik Łubniany
  • Operator maszyn Łubniany
  • Łubniany - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228