Mechanik | serwisant
  • Dobrzeń wielki
mechanik | serwisant
Dobrzeń Wielki, Dobrzeń wielki, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Firma produkująca maszyny do przeładunku kontenerów poszukujemechanikai serwisantado pracyw Murowie.

Będziesz odpowiedzialny zaserwis wózków widłowych.

Jeśli nie posiadasz doświadczenia, ale jesteś złotą rączką, to aplikuj już dziś. Ważne, żebyś miałprawo jazdy, ponieważ dostaniesz auto służbowe.

Zgłoś się już dziś poprzez formularz lub wyślij SMS o treści "serwis" lub zadzwoń pod numer 725 300 308.

Zadania

  • serwis wózków widłowych (przeglądy, konserwacja, wymiana części)

Zgłoś się już dziś poprzez formularz lub wyślij SMS o treści "mechanik" lub zadzwoń pod numer 725 300 308.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie 7000 -8000 złbrutto
  • umowę o pracę
  • praca na1 zmianę(8-16)
  • poniedziałek - piątek(wolne weekendy)
  • samochód służbowy
  • ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta multisport
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Oczekujemy

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność napraw mechanicznych
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (instrukcje obsługi bywają w języku angielskim, ale możesz korzystać z aplikacji do tłumaczenia)

  • Praca Dobrzeń Wielki
  • Serwisant Dobrzeń Wielki
  • Mechanik Dobrzeń Wielki
  • Dobrzeń Wielki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072