Mechanik konserwator
  • Olsztyn
mechanik konserwator
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Firma Serwis Techniczny MIS Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Mechanik konserwator
Wymagania:
wykształcenie zawodowe mechaniczne,
mile widziane doświadczenie w serwisach układów hydrauliki siłowej,
umiejętność pracy zespołowej,
odpowiedzialność,
prawo jazdy kat. B.
Opis stanowiska:
utrzymanie ruchu instalacji hydrauliki siłowej,
demontaż/montaż części i podzespołów mechanicznych,
uzupełnianie i wymiana środków smarnych, diagnoza usterek i wymiana podzespołów,
prowadzenie napraw awaryjnych, przeglądów okresowych, prac remontowych,
dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn,
usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
bezwzględne zachowanie przepisów BHP,
utrzymanie w czystości i porządku stanowiska pracy.
Zapewniamy:
umowę o pracę, wynagrodzenie 5000,00 – 6000,00 brutto
szkolenia, w tym przeszkolenie do pracy przy powierzonych obowiązkach
pracę w przyjaznej atmosferze,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie na CV klauzuli o ochronie danych osobowych oraz RODO.

  • Praca Olsztyn
  • Mechanik Olsztyn
  • Konserwator Olsztyn
  • Technik mechanik Olsztyn
  • Konserwator zabytków Olsztyn
  • Technik mechanik okrętowy Olsztyn
  • Technik mechanik lotniczy Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293