Mechanik samochodów ciężarowych
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
HR GO
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Houthalen (Limburgia) i Herent (Leuven)
Obecnie dla naszego Klienta w Belgii poszukujemy zmotywowanych, doświadczonych pracowników na stanowisko a mechanik samochodów ciężarowych (DAF, IVECO, MAN, …).
Obowiązki:
• Diagnostyka pod nadzorem kierownika warsztatu,
• Naprawy i prace konserwacyjne samochodów ciężarowych,
• Podstawowa znajomość czytania i rozumienia schematów elektrycznych,
• Odczyt wózków za pomocą komputerów odpowiednich producentów,
• Rejestrowanie wszystkich wykonanych prac i materiałów,
• Utrzymywanie porządku w miejscu pracy po zakończeniu pracy.
Wymagania:
• Dobre i jasne umiejętności komunikacyjne,
• Nieszablonowe myślenie w celu postawienia prawidłowej diagnozy,
• Znajomość układów hydraulicznych,
• Angielski: komunikatywny,
• Minimum kilkuletnie doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych.
Oferta:
• Wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i wiedzy. od 17 EUR brutto wg
doświadczyć, aż do 23 EUR,
• 39-godzinny tydzień pracy, który obejmuje 6 dodatkowych dni urlopu ADV,
• możliwe nadgodziny dla chętnych płatne w wysokości 150%,
• Bony na posiłki o wartości 5,50 EUR,
• 2 zmiany: 8-16 h, 10-18h,
• Możliwość wyjazdu do Twojego kraju co 5/6 tygodni na tydzień,
• Zapewnione zakwaterowanie: 85 € za pokój jednoosobowy, 55 € za pokój dwuosobowy (woda, gaz,prąd i nielimitowany internet wliczony w cenę),
• Dodatek milowy, zwykle kilka euro dziennie,
• Premia na koniec roku w wysokości 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto,
• Dodatek urlopowy w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto,
• Pełna pomoc koordynatora przez cały okres trwania umowy,
• Zwrot kosztów początkowych związanych z przyjazdem do Belgii, maksymalna kwota EUR 125, płatne po 4 tygodniach pracy.

  • Praca Olsztyn
  • Mechanik Olsztyn
  • Technik mechanik Olsztyn
  • Technik mechanik okrętowy Olsztyn
  • Technik mechanik lotniczy Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246