Mechanik kokil z uprawnieniami spawacza TIG (141)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
DRAXTON
7. 3. 2024

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w zakresie odlewnictwa i obróbki aluminium. Aktualnie współpracujemy ze wszystkimi liderami branży hamulcowej na świecie, firmami notowanymi w pierwszej dziesiątce TOP 100 Suppliers for Automotive, a nasza roczna produkcja przekracza 8000 ton aluminium.
Bezpieczna jazda z DRAXTON Wrocław - Dołącz do naszego zespołu już dziś!
Opis stanowiska
- naprawa i konserwacja form odlewniczych ze stali na Wydziale Odlewni
- prace związane z mechanicznym demontażem i montażem form stalowych, poprawą i odtwarzaniem zużytych elementów, kształtów,
- napawanie i spawanie poszczególnych elementów formy metodą TIG(141)
- przygotowanie i malowanie form odlewniczych
- obsługa piaskarki oraz myjki ultradźwiękowej
- obsługa suwnicy z poziomu roboczego
- obsługa wózka widłowego
- obsługa obrabiarek manualnych w procesie regeneracji – naprawy kokil
- należyte wypełnianie dokumentacji obowiązującej na stanowisku pracy
Wymagania:
- wykształcenie techniczne (minimum zasadnicze zawodowe)
- minimum 2 lata doświadczenia przy pracy z kokilami na warsztacie
- umiejętność spawania – napawania metodą TIG 141
- zdolności manualne
- podstawowa znajomość rysunku technicznego
- umiejętność pracy w zespole
- posługiwanie się przyrządami pomiarowymi (np. suwmiarka, czujnik zegarowy)
- pożądana umiejętność obsługi manualnej tokarki i frezarki
- umiejętność rozwiązywanie problemów technicznych, dokładność, spostrzegawczość
- uprawnienia UDT do obsługi suwnic –możliwość zdobycia w zakładzie
- uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych –możliwość zdobycia w zakładzie
- obsługa komputera
- samoorganizacja, zdyscyplinowanie, pozytywne nastawienie do wykonywania powierzonych zadań
- kultura osobista, otwartość na zmiany, poczucie odpowiedzialności, samodyscyplina
- mile widziane uprawnienia spawacza palnika acetylenowo – tlenowego
Oferujemy:
Bezpłatna prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie do karty Multisport
Bogaty pakiet socjalny ZFŚS (min. dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie świąteczne)
Trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym
System Sugestii Pracowniczej
Możliwość uzyskania premii za obecność
Bonusy rekrutacyjne do 1000 zł za każde polecenie
Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz zdobycie uprawnień i kwalifikacji zawodowych
Przyjazne środowisko pracy- do dyspozycji pracowników jest nowoczesna kantyna z cateringiem
Organizujemy cykliczne jak i okazjonalne konkursy z nagrodami rzeczowymi jak i finansowymi
Dogodny dojazd - zakład mieści się 6 minut drogi po zjeździe AOW
3 minuty drogi od Magnolia Park

  • Praca Wrocław
  • Spawacz Wrocław
  • Mechanik Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik mechanik okrętowy Wrocław
  • Technik mechanik lotniczy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315