Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych lub pomocnik
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
MARWID
27. 4. 2024

Firma instalacyjna MARWID. Specjalizujemy się w remontach i kontroli instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych i c.o. w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.
Poszukujemy do pracy:
Hydraulika / Montera instalacji sanitarnych lub Pomocnika – przyuczenie do zawodu
Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia zawodowego (możliwość przyuczenia do zawodu - pomocnik);
- umiejętności pracy w zespole i organizacji pracy;
- odpowiedzialności i samodzielności;
- dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień gazowych E gr. 3;
- mile widziane doświadczenie w spawaniu 311.
Obowiązki:
- montaż instalacji wod-kan, gaz, c.o.;
- prace hydrauliczno-instalatorskie;
- przeprowadzanie kontroli szczelności instalacji;
- wykonywanie prac przygotowawczych i towarzyszących.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie umowa o pracę / umowa zlecenie / samozatrudnienie współpraca B2B;
- stacjonarny charakter pracy (na terenie Gdańska);
- terminowe wypłacanie wynagrodzeń.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny +48 690-644-546.
Zapraszamy do kontaktu.

  • Praca Gdańsk
  • Technik urządzeń sanitarnych Gdańsk
  • Monter gdański
  • Monter Starogard Gdański
  • Monter Nowy Dwór Gdański
  • Monter Pruszcz Gdański
  • Monter Gdańsk
  • Hydraulik Gdańsk
  • Hydraulik Pruszcz Gdański
  • Hydraulik Nowy Dwór Gdański
  • Hydraulik Starogard Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570