MECHANIK - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W HAJNÓWCE
  • Hajnówka, hajnowski, podlaskie
Hajnówka
Fabryki Mebli „FORTE” S.A.
7. 5. 2024

FABRYKI MEBLI FORTE S.A w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko - MECHANIK

TWOJE ZADANIA:

 • Analiza przyczyn i skutków zaistniałych awarii, prowadzenie działań prewencyjnych

 • Analiza stanu technicznego urządzeń oraz opracowywanie planów remontów i przeglądów

 • Nadzorowanie wykonywania remontów maszyn, urządzeń i instalacji

 • Opracowywanie planów diagnostycznych, prewencja w celu zminimalizowania możliwości wystąpienia sytuacji awaryjnych

TWÓJ PROFIL:

 • Wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne

 • Doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu

 • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

 • Umiejętność pracy w zespole

 • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

KORZYŚCI:

 • Umowa o pracę

 • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej

 • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

 • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE

 • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku

 • Dofinansowanie do wypoczynku

 • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników

 • Bony noworoczne dla dzieci pracowników

 • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl

Lub zadzwoń: 691 557 228

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7376371496914208968bd54e693164cf

  • Praca Hajnówka
  • Mechanik Hajnówka
  • Hajnówka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293