Mechanik - Elektryk
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie napraw maszyn i urządzeń dla utrzymania ciągłości produkcji i dbanie o ich stan techniczny
  • Wykonywanie planowanych zleceń, przeglądów, napraw i inspekcji urządzeń w zakładzie
  • Ustalanie planów przeglądu i konserwacji maszyn i urządzeń a przy tym realizacja i wpis
  • Zgłaszanie wszystkich usterek technicznych pracujących urządzeń
  • Zgłaszanie konieczności zakupu materiałów pomocniczych i części zamiennych
  • Nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy, tajemnicy służbowej i przepisów z zakresu bezpieczeństwa pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – min. średnie
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej
  • Zdolności analityczne w rozwiązywaniu problemów
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym
  • Doświadczenie w czynnościach konserwacyjnych, biorąc pod uwagę harmonogram produkcji oraz bezpieczeństwo ludzi i produktów
  • Uprawnienia energetyczne (E1, E2, E3)

To oferujemy

  • Kafeterię benefitów pracowniczych - sam wybierasz
  • Karta przedpłacona z okazji Świąt
  • Pakiet medyczny
  • Karta sportowa

  • Praca Łódź
  • Elektryk Łódź
  • Mechanik Łódź
  • Technik elektryk Łódź
  • Technik mechanik Łódź
  • Technik mechanik okrętowy Łódź
  • Technik mechanik lotniczy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448