Serwisant transformatorów/Elektryk
  • Łódź, łódzkie
Łódź
EWL Group
9. 5. 2024

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Posiadasz wykształcenie elektryczne lub pokrewne? Dołącz do zespołu serwisantów transformatorów mocy i pracuj na wyjazdach w Polsce i za granicą pod szyldem jednego z najbardziej prestiżowych Pracodawców na świecie!

Siedziba Pracodawcy: Łódź

Obszar prac: cała Polska i zagranica (Europa i nie tylko)

Zakres zadań:

  • Serwis transformatorów u Klientów
  • Budowa i montaż transformatorów, dokonywanie pomiarów elektrycznych
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonanymi pracami serwisowymi
  • Praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Częste podróże służbowe krajowe oraz zagraniczne

Wymagania:

  • Gotowość do częstych podróży służbowych zarówno w kraju jak i za granicą (wyjazdy kilkudniowe lub kilkutygodniowe, 3-8 tygodni)
  • Wykształcenie kierunkowe (Elektryk lub pokrewne) – wiedza z zakresu elektryki
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi narzędzi montażowych i pomiarowych
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu budowy, montażu i pomiarów transformatorów mocy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy
  • Pełne wdrożenie do pracy podczas okresu szkoleniowego w trakcie pracy na różnych projektach w Polsce (od pół roku do roku czasu), po tym czasie możliwość pierwszych wyjazdów zagranicznych – obejmujących całą Europę, a nawet Singapur!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 7500-10000zł brutto miesięcznie + bardzo atrakcyjne dodatki oraz diety
  • Premia roczna do 30% (uzależniona od wyników firmy)
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi oraz samochodów serwisowych
  • Zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas wyjazdów
  • Benefity: opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie grupowe Uniqa, dostęp do multikafeterii (100pkt co miesiąc)
  • Różnorodność projektów, w tym projekty offshore

Zainteresowała Cię oferta? Zapraszamy do składania aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ

Lub skontaktuj się telefoniczni po więcej informacji: 663 682 237

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

  • Praca Łódź
  • Elektryk Łódź
  • Serwisant Łódź
  • Technik elektryk Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293