Mechanik/ Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu
  • Zator, Chrzanów, Wadowice
małopolskie, Zator, Chrzanów, Wadowice, Małopolskie, Polska
AAS sp. z o.o.
23. 3. 2024

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży spożywczej (FMCG)  poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Zator

Obowiązki:

- utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej maszyn i urządzeń oraz instalacji na terenie zakładu;

- dokonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń;

- prowadzenie działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu;

- analiza przyczyn powstawania awarii i wdrażanie środków zaradczych

- monitoring i zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych;

- współpraca z kierownictwem zespołów produkcyjnych;

Oczekujemy:

- wykształcenia technicznego min. średnie(preferowane o specjalizacji AUTOMATYK / MECHATRONIK / MECHANIK / ELEKTROMECHANIK / ELEKTRYK);

- min. dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu;

- umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych tj. tokarka, frezarka itp.

- umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych;

- znajomości działań naprawczych z zakresu mechaniki i pneumatyki;

- uprawnień SEP do 1Kv;

- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;

- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) od poniedziałku do piątku;

- doświadczenia w pracy w branży spożywczej lub pokrewnej;

- książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia.

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z firmą;

- indywidualnie negocjowane wynagrodzenie zasadnicze;

- benefity pozapłacowe

-       Stołówkę pracowniczą;

-       Dofinansowanie do posiłków;

-       Ubezpieczenie grupowe

-       Program rekomendacji pracowników;

-       Możliwość udziału w szkoleniach i kursach

 - wdrożenie do pracy, stabilność zatrudnienia i możliwości dalszego rozwoju (ścieżka awansu oraz rozwój kompetencji;

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

  • Praca małopolskie
  • Elektromechanik małopolskie
  • Mechanik małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190