Młodszy specjalista w Dziale Zarządzania Klastrami Energii (JST)
  • Węgrzce
małopolskie, Węgrzce, małopolskie, Polska
Doeko Group Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Jesteś młodym, ambitnym człowiekiem? Szukasz stałej pracy w branży, która jest na topie, w zespole, który wszystkiego Cię nauczy? Zobacz poniżej co proponujemy i czego wymagamy, abyś mógł zostać częścią Naszej załogi.

Obowiązki

  • praca w zespole realizującym ambitne projekty w branży OZE
  • operacyjna współpraca z Jednostkami Samorządu Terytorialnego
  • realizacja zadań wynikających z umów z JST oraz utrzymywanie z nimi bieżącej komunikacji pod opieką Specjalisty
  • obsługa zgłoszeń telefonicznych i mailowych
  • prowadzenie działań informacyjnych
  • agregacja i analiza danych
  • współpraca z Partnerami i podwykonawcami firmy
  • prowadzenie statystyk i podsumowań
  • przygotowywanie prezentacji
  • tworzenie dokumentów strategicznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wyższe techniczne lub inżyniera środowiska, odnawialne źródła energii, ekologiczne źródła energii)
  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie, punktualność
  • znajomość środowiska Google Workspace
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność wykonywania pracy zadaniowej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zainteresowania w dziedzinie OZE, energetyka
  • praca z GIS (będzie dodatkowym atutem) i/lub
  • praca w Canvie (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • udział w ambitnych projektach dających ogromne doświadczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju, zaplanowana ścieżka kariery
  • szkolenia rozwojowe ze specjalistami z zespołu
  • wyjazdy integracyjne – po okresie próbnym
  • karta multisport – po okresie próbnym
  • system premiowy – po okresie próbnym

  • Wynagrodzenie wynosi od 3200-4500 brutto w zależności od rodzaju umowy

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570