Mechanik - Elektromechanik Samochodowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Inter Car Nowak Sp. z o.o.
11. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie usterek oraz ich naprawa,
  • Wykonywanie napraw elektrycznych, mechanicznych,
  • Sporządzenie dokumentacji technicznej zlecenia naprawy zgodnie z procesem serwisowym,
  • Współpraca z doradcami serwisowymi,
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego (urządzenia i narzędzia) oraz porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy,
  • Zdolność do samodzielnej pracy oraz pracy w zespole,
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy z klientem i obsługi narzędzi i sprzętu diagnostycznego,
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę lub B2B,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia i kursy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Praca Kraków
  • Rzeczoznawca samochodowy Kraków
  • Elektromechanik Kraków
  • Mechanik Kraków
  • Technik mechanik Kraków
  • Technik mechanik okrętowy Kraków
  • Technik mechanik lotniczy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080