Elektromechanik Ford
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Ford
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

DF Grupa PGD - Ford
Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.
Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD.
Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.
Lokalizacja: Kraków, ul. Jasnogórska 60
Twój zakres obowiązków
-Prowadzenie diagnostyki oraz napraw elektronicznych lub mechanicznych samochodów marki Ford
Nasze wymagania
- Doświadczenie na stanowisku elektromechanika samochodowego
- Umiejętność obsługi narzędzi diagnostycznych
- Prawo jazdy kat. B (czynne)
Mile widziane
- Wykształcenie związane z elektromechaniką
To oferujemy
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Satysfakcjonujące wynagrodzenie
- Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
- Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla- Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
- Dofinansowane karty Benefit MultiSport

  • Praca Kraków
  • Elektromechanik Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246