Mechanik Działu Utrzymania Ruchu
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, województwo łódzkie, Polska
Motivated
21. 5. 2024
5500 - 7000 zł miesięcznie brutto

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej oraz logistycznej.
Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży recyklingu poszukujemy osoby na stanowisko Mechanik Działu Utrzymania Ruchu.
Zadania i obowiązki: - terminowe przeprowadzanie prac konserwacyjnych, - szkolenie pracowników produkcyjnych w zakresie przeprowadzania regularnych prac konserwacyjnych, - optymalizacja urządzeń i produkcji.
Wymagania stanowiska
- Wykształcenie: ukończona szkoła zawodowa w zawodzie technicznym (ślusarz maszynowy, mechanik, elektryk, przetwórca tworzyw sztucznych itd.) - Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
Doświadczenie nie jest wymagane, jednak będzie dodatkowym atutem!
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z docelowym Pracodawcą, - Wynagrodzenie 5500 - 7000 pln brutto, - Dodatek za prace w nocy, dodatek za weekendy, - Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, paczki na święta, - Dofinansowanie karty Multisport, - Dodatkowe ubezpieczenie gwarantujące szybką wizytę u lekarza specjalisty, - Dofinansowanie Świąt Bożego Narodzenia, - Coroczne nagrody Jubileuszowe, - Możliwość podnoszenia kwalifikacji, uzyskania uprawnień. - Gwarantowane coroczne podwyżki, - Realna możliwość awansu w firmie, - Pzyjazne srodowisko pracy.

  • Praca Radomsko
  • Mechanik radomski
  • Mechanik Radomsko
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696