PRACOWNIK/-CA LINII PRODUKCYJNEJ AGD
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, Łódzkie, Polska
HR-TEAM
23. 5. 2024

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejscowość: Radomsko
Specyfikacja zakładu: produkcja pralek, zmywarek
Wymagania:
- dyspozycyjność
- nie wymagamy doświadczenia
Zakres obowiązków:
- praca na linii produkcyjnej
- montaż pojedynczych elementów - zgodnie z instrukcjami
Oferujemy:
- Stawka: 28,95 zł/h brutto + ATRAKCYJNA PREMIA ZA PIERWSZY MIESIĄC
- System pracy: 3 zmiany po 8h (6-14, 14-22, 22-6)
- Umowa zlecenie
- Praca od poniedziałku do piątku
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

  • Praca Radomsko
  • Pracownik produkcji radomski
  • Pracownik produkcji Radomsko
  • Pracownik fizyczny Radomsko
  • Pracownik fizyczny radomski
  • Pracownik biurowy Radomsko
  • Pracownik biurowy radomski
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157