Mechanik autobusowy z możliwością przygotowania do zawodu
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Mobilis Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa autobusów poprzez montaż i demontaż części zamiennych/zespołów,
  • Wykonanie prac naprawczych poza terenem bazy (usuwanie awarii autobusów na trasie w ramach pogotowia technicznego),
  • Kontrola stanu części mechanicznych,
  • Naprawa części zamiennych i zespołów,
  • Konserwacja autobusów,
  • Dbanie o porządek na miejscu pracy i jego właściwy stan.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Doświadczenie przy prowadzeniu napraw pojazdów mechanicznych,
  • Znajomość zagadnień mechanicznych z budowy pojazdów.

To oferujemy

  • Umowę o pracę plus system premiowania w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość skorzystania z benefitów takich jak: extra pieniądze na wypoczynek i święta, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,
  • Darmową Warszawską kartę Miejską na I oraz II strefę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość wypoczynku wraz z rodziną w naszym ośrodku wypoczynkowym na Mazurach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie czekaj dłużej!

Skontaktuj się z nami już dziś! Wyślij swoje aktualne CV.

Ważne, z kim pracujesz! Dlatego dołącz do teamu Mobilis i sprawdź naszą ofertę.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Mechanik autobusowy z możliwością przygotowania do zawodu

  • Praca Warszawa
  • Mechanik Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik mechanik lotniczy Warszawa
  • Technik mechanik okrętowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080