Pracownika ds. przygotowania materiału do obróbki i montażu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
16. 5. 2024

Orienta Polska Sp. z o.o. - Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

 Lokalizacja: Warszawa Włochy

Obecnie dla naszego Klienta z branży lotniczej w Warszawie – poszukujemy:

Pracownika ds. przygotowania materiału do obróbki i montażu

Na tym stanowisku będziesz miał/miała unikalną możliwość tworzyć elementy do samolotów!

Poczuj, że Twoja praca jest ważnym elementem całego procesu, który zapewnia bezpieczeństwo podczas lotów statkami powietrznymi.

Praca głównie na pierwszą zmianę tj. 6 - 14, w okresach wzmożonej produkcji możliwe zmiany 14 - 22 i zmiany nocne (bardzo rzadko).

Co oferujemy:

Wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa

Poziom wynagrodzenia uzależniony od doświadczenia do 7500 PLN Brutto

Szkolenia i wdrożenie w nowe obowiązki

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez pośredników

Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kartę myBenefit,

Bardzo dobry dojazd komunikacją publiczną w Warszawie

Twoje codzienne obowiązki:

Wybór odpowiedniego materiału np. rodzaju blachy do produkcji

Przygotowanie go do obróbki - sprawdzenie jakości materiału

Usunięcie ewentualnych wad poprzez czyszczenie, polerowanie, wygładzanie

Tworzenie odpowiednich kształtów z blachy przy użyciu dedykowanych narzędzi np. foremnika lub innych narzędzi warsztatowych

Praca zgodna z dokumentacją i standardami jakości

Czego oczekujemy od kandydatów:

Chęci podjęcia stabilnego zatrudnienia

Umiejętności manualnych,

Znajomości posługiwania się narzędziami warsztatowymi

Praktycznej umiejętności czytania rysunków technicznych

Rzetelności w wykonywaniu obowiązków

Nastawienia na dokładność i wysoką jakość pracy

Mile widziane:

Doświadczenie w obróbce blachy

Znajomość języka angielskiego

Sektor: Przemysł lotniczy

Zawód/Specjalizacja: Produkcja

Rodzaj zatrudnienia: Permanent job

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322