Mechanik aut ciężarowych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Profi Staff Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Witaj kandydacie! Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Mechanik aut ciężarowych. Zainteresowanych zapraszamy do aplikacji!

Obowiązki

  • Serwis naczep, przyczep i samochodów ciężarowych
  • Wykonywanie diagnostyki
  • Naprawy w zakresie mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki i hydrauliki

Wymagania

  • Wiedza z zakresu napraw pojazdów
  • Doświadczenie w pracy jako mechanik
  • Prawo jazdy kat. B (kat. C/E mile widziane)
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia w renomowanej, stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpieczne warunki pracy w profesjonalnym i pomocnym zespole

  • Praca Szczecin
  • Mechanik Szczecin
  • Technik mechanik Szczecin
  • Technik mechanik okrętowy Szczecin
  • Technik mechanik lotniczy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228