Mechanik
  • Gdańsk
Mechanik
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Emtor Spółka z o.o.
19. 4. 2024

Firma Emtor Sp. z o.o., wyłączny przedstawiciel marki Yale®, największa polska prywatna firma w branży transportu wewnętrznego, zatrudni osobę ze znajomością mechaniki pojazdów.

Oferujemy profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie na stanowisko technika serwisu (praca zmianowa).

Główne zadania na stanowisku:

  • Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących napraw urządzeń
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy
  • Prowadzenie dokumentacji wykonanych napraw

Wymagania:

  • Znajomość mechaniki / elektromechaniki

Oferujemy:

  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych, w tym możliwość bezpłatnego uzyskania niezbędnych uprawnień, w tym UDT
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)

  • Praca Gdańsk
  • Mechanik Starogard Gdański
  • Mechanik Nowy Dwór Gdański
  • Mechanik Pruszcz Gdański
  • Mechanik Gdańsk
  • Mechanik gdański
  • Technik mechanik Gdańsk
  • Technik mechanik okrętowy Gdańsk
  • Technik mechanik lotniczy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179