Mechanik
  • Wrocław
Mechanik
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Emtor Sp. z o. o.
17. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie okresowych przeglądów urządzeń

  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Kontrola i odbiór UDT urządzeń

  • Specyfikacja i zamawianie części

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem

  • Współpraca z zespołem sprzedaży serwisu oraz działami administracyjnymi

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne – mile widziana wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

  • Uprawnienia UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych, w tym możliwość bezpłatnego uzyskania niezbędnych uprawnień, w tym UDT

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)

  • Praca Wrocław
  • Mechanik Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik mechanik okrętowy Wrocław
  • Technik mechanik lotniczy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714