Mechanik - serwisant maszyn
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad
1. 3. 2024

Masz doświadczenie w mechanice maszyn, a elektryka, hydraulika i elektronika nie mają przed Tobą tajemnic?
Stabilna praca z wynagrodzeniem do 8000 zł brutto czeka na Ciebie!
Lokalizacja: Nowa Wieś Wrocławska
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie podstawowe 6000-8000 zł brutto (w zależności od doświadczenia i umiejętności)
- premie uznaniowe oraz roczne
- pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
- pakiet benefitów : opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta lunchowa, wczasy pod gruszą, kartę sportową
- możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych
- szkolenia techniczne i produktowe
Zadania:
- serwis maszyn budowlanych
- diagnozowanie usterek w maszynach

  • Praca Wrocław
  • Serwisant Wrocław
  • Mechanik Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Technik mechanik okrętowy Wrocław
  • Technik mechanik lotniczy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190