Mechanik
  • Slupsk
Mechanik
Słupsk, Slupsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Emtor Sp. z o. o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawy mechaniczne zawieszeń, hamulców, masztów oraz układów hydraulicznych wózków widłowych

WYMAGANIA:
  • Zdolności manualne
  • Zdyscyplinowanie
  • Chęć do pracy i nauki

OFERUJEMY:
  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych, w tym możliwość bezpłatnego uzyskania niezbędnych uprawnień, w tym UDT
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)

  • Praca Słupsk
  • Mechanik słupski
  • Mechanik Słupsk
  • Technik mechanik Słupsk
  • Technik mechanik okrętowy Słupsk
  • Technik mechanik lotniczy Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782