Mechanik samochodowy
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, Pomorskie, Polska
Indeka
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa serwisowa - naprawa pojazdów - diagnozowanie i naprawa usterek
Wymagania:
- przygotowanie zawodowe z zakresu mechaniki pojazdowej
- doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodów ciężarowych
- samodzielność, sumienność, odpowiedzialność, punktualność
- umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy kat B (C lub CE mile widziane)
- znajomość programów diagnostycznych -mile widziany
- znajomość obsługi specjalistycznych urządzeń - mile widziana
Oferujemy:
- umowę o pracę
- zatrudnienie w firmie o renomowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju w ramach struktury
- szkolenia serwisowe podnoszące kwalifikacje zawodowe
- współpracę ze zgranym zespołem według przyjętych standardów

  • Praca Słupsk
  • Rzeczoznawca samochodowy Słupsk
  • Mechanik słupski
  • Mechanik Słupsk
  • Technik mechanik Słupsk
  • Technik mechanik okrętowy Słupsk
  • Technik mechanik lotniczy Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864