Master Data Specialist
  • Września
Września, Września, Greater Poland Voivodeship, Polska
INSTALSOLUTIONS GROUP sp. z o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Września

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Excel
  • Microsoft Dynamics

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kierownika projektu w codziennej pracy nad usystematyzowaniem i uporządkowaniem danych, zgodnie z wymaganiami nowego systemu i wewnętrznymi założeniami.
  • Zarządzanie danymi w systemie w celu utrzymania ich w najlepszej jakości.
  • Świadome zarządzanie zmianą danych, rozumiejąc powiązania między danymi oraz ich relacje.
  • Łączenie, porównywanie i weryfikowanie danych z różnych źródeł.
  • Wsparcie i inicjatywa w przygotowaniu polityki danych podstawowych.
  • Utrzymywanie szablonów do importu danych do systemu w Excel.
  • Czynny udział w testach i przygotowywaniu instrukcji pracy w systemie.

Nasze wymagania

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, pracy w zespole i utrzymywania dobrych relacji.
  • Skrupulatność oraz dociekliwość, umiejętność wyciągania wniosków – również dotyczących pracy własnej.
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (weryfikowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej).
  • Swobodne posługiwaniem się programem Excel (weryfikowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej).
  • Znajomość pozostałych narzędzi z pakietu Office.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP (praca z danymi) oraz znajomość narzędzi analitycznych typu PowerBI.
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z obszarem produkcji (BOM, marszruta, zasoby, kooperacja).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w firmie o światowym zasięgu.
  • Praca stacjonarną na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku, od 7:00 do 15:00.
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego podczas pracy z wykwalifikowanym zespołem przy złożonym i wymagającym projekcie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

O nas

Jesteśmy międzynarodową firmą należącą do holdingu holenderskiego działającego w branży energii odnawialnej. Trudnimy się produkcją warsztatową rurowych instalacji przemysłowych, dla biogazowni i stacji oczyszczania biogazu (biometanowni). Wykonujemy modułowe instalacje zabudowywane w kontenerach morskich, na konstrukcjach stalowych lub bezpośrednio w budynkach. Fabrykujemy rurociągi na zgodność z dyrektywą PED lub ASME. Dla naszego klienta zapewniamy również montaż końcowy.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez INSTALSOLUTIONS GROUP sp. z o.o. z siedzibą w: Słowackiego 53, 62-300 Września (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: m.nitka@instalsolutions.pl.

  • Praca Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064