Masażysta
  • Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
Masażysta
zachodniopomorskie, Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino), zachodniopomorskie, Polska
Health Resort & Medical Spa Panorama Morska
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Health Resort & Medical Spa PAnorama Morska w Jarosławcu

4* Resort & Aquapark & All inclusive

więcej niż HOTEL

praca stała lub sezonowa NAD MORZEM

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie masaży m.in. klasycznych, relaksacyjnych w Spa i dziale rehabilitacji
  • praca w recepcji SPA

Wymagania:

  • wykształcenie min. technik masażysta
  • umiejętność sprzedaży produktów i usług
  • mile widziane kursy kosmetyczne
  • sumienność
  • dokładność
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • kreatywność i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • pogodne usposobienie oraz pozytywne nastawienie do klienta
  • dyspozycyjność w szerokim zakresie godzin pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
  • praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju

Zapewniamy możliwość zakwaterowania

  • Praca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157