Marketing Product Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
T-Mobile Polska S.A.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Wdrażanie nowych produktów oraz zarządzanie aktualnym portfolio produktowym
  • Budowanie modeli biznesowych i finansowych
  • Monitorowanie oraz analiza rynku i konkurencji
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych
  • Przygotowywanie materiałów komunikacyjnych
  • Współpraca z innymi działami firmy, w szczególności z działem marketingu, grupą Deutsche Telekom i partnerami zewnętrznymi

W realizacji zadań pomoże Ci:

  • Samodzielność, kreatywność, entuzjastyczne podejście i proaktywne poszukiwanie rozwiązań
  • Orientacja na cel i szukanie najlepszych rozwiązań
  • Doświadczenie w zarządzaniu produktami i projektami
  • Umiejętność prezentacji produktów i zmian produktowych wewnątrz organizacji
  • Doświadczenie w tworzeniu materiałów marketingowych i komunikacji
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie (B2+)

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w branży telekomunikacyjnej lub firmach consultingowych

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Nasz zespół zajmuje się wdrażaniem i rozwojem nowoczesnych usług wykorzystujących rozwiązania softwerowego zarządzania (Software Difine) dla rozwiązań, sieci WAN, LAN oraz zdalnego dostępu do zasobów sieciowych od T-Mobile dla rynku biznesowego (B2B)
  • Pracujemy w oparciu o podejście Agile, w niewielkim (7-9 osób) zespole otwartym na nowych pracowników, który aktywnie współpracuje z wieloma jednostkami w firmie (Sprzedaż, Obsługa Klienta, Technika, IT). Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą wydajność i bezpieczeństwo sieci u naszych Klientów.
  • Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności produktowe i biznesowe, tworzyć produkty bazujące na najnowszych technologiach oraz wpływać na innowacyjność gospodarki - koniecznie dołącz do #TeamMagenta!

Benefity

  • Pakiety sportowe, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie – na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość udziału w rozwojowych webinarach, Festiwalu Rozwoju, dostęp do platform szkoleniowych
  • Bezpłatne miejsce parkingowe i siłownia przy biurze na Marynarskiej, sprzęt służbowy i telefon z ofertą bez limitu (także do użytku prywatnego), specjalna oferta na produkty T-Mobile, a także zniżki od naszych partnerów
  • Magentowa współpraca to także: imprezy firmowe, konkursy wewnętrzne, programy wellbeingowe i wolontaryjne, program poleceń pracowniczych Znam Talent, inicjatywy sportowe, grupy pracownicze DE&I

Jak wygląda proces rekrutacji?

Biorąc udział w naszych rekrutacjach możesz liczyć na uczciwość i transparentność. Dokładnie i sprawiedliwie rozważamy każdą kandydaturę, bez wyjątku. Dla nas nie ma znaczenia Twoja rasa, kolor skóry, Twoja orientacja seksualna, tożsamość płciowa, pochodzenie, niepełnosprawność, poglądy, wygląd, czy religia, która wyznajesz.

Liczą się tylko Twoje kompetencje.

Gwarantujemy Ci także, że uczestnicząc w rekrutacjach do #MagentaTeam zawsze otrzymasz informacje zwrotną!

Wyślij swoje CV – pamiętaj, aby zawrzeć w nim informacje na temat kompetencji, których poszukujemy (znajdziesz je w sekcji W REALIZACJI ZADAŃ POMOŻE CI).

Zadzwonimy do Ciebie, żeby opowiedzieć Ci więcej o zakresie zadań w tej roli oraz sprawdzić najważniejsze dla nas kryteria.

Zaprosimy Cię na spotkanie - to idealny moment aby zweryfikować wzajemne oczekiwania i poznać się. Chętnie dowiemy się co Cię motywuje, posłuchamy o Twoich sukcesach i oczekiwaniach względem nowych wyzwań. Podczas rozmowy dowiesz się więcej o naszej firmie, zespole oraz zadaniach, które dla Ciebie przygotowaliśmy rozmawiając z liderem/-ką lub kolegami/-żankami z zespołu.

Udało się ? Witaj w T-Mobile! Otrzymasz od nas dostęp do platformy onboardingowej gdzie podasz swoje dane do umowy i dowiesz się więcej o firmie. Otrzymasz także wszelkie niezbędne informacje dot. pierwszego dnia i bezpośredni kontakt do swojego przełożonego/-j lub opiekuna/-ki.

Witaj w #MagentaTeam

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116