Marketing Manager - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy konsultingowej, dedykowanej do branży logistycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko Marketing Managera.

Marketing ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej mającej na celu generowanie leadów,
  • Monitorowanie rynku i konkurencji,
  • Prowadzenie kampanii marketingowych w ramach określonego harmonogramu (przychodzące, wychodzące, cyfrowe, eventowe, itd.)
  • Ścisła współpraca pomiędzy działami (digital, graficy, zespół sprzedaży, itd.)

Oczekujemy:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w marketingu, mile widziana logistyka,
  • Umiejętności z zakresu digital marketingu,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Zorientowanie na klienta i biznes,
  • Pewność siebie, odwaga, chęć rozwoju i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Ubezpieczenie medyczne,
  • PPK,
  • Narzędzia do pracy: laptop, smartfon,
  • Realny wpływ na organizację i rozwój własny.

  • Praca Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055