Manager Sprzedaży
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Nasz Klient to siła i doświadczenie spółek od lat działających w branży telekomunikacyjnej. Podstawową działalnością firmy jest świadczenie nowoczesnych usług telekomunikacyjnych w zakresie połączeń telefonicznych i dostępu do Internetu. Firma posiada wieloletnią praktykę w branży telekomunikacyjnej świadcząc usługi dla operatorów, resellerów oraz klientów biznesowych. Firma jest także jedną z niewielu sieci telekomunikacyjnych specjalizujących się w profesjonalnych usługach dla krajowego i międzynarodowego rynku hurtowego.Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy doświadczanego Managera Sprzedaży, który posiada doświadczenie w branży telekomunikacyjnej na rynku hurtowym.

Oferujemy:

  • Turkusowe, zwinne podejście do pracy
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe, ukierunkowane na rozwój osobisty
  • Możliwość kreowania trendów i zdobywania doświadczenia w nowościach rynkowych
  • Pracę w firmie, szeroko rozpoznawanej na krajowym i zagranicznym rynku
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole w Warszawie
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Benefity: opieka medyczna, nauka języków obcych, dofinansowanie do karty Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy
  • Wynagrodzenie podstawowe 9000 - 12000 PLN netto + VAT (6000 - 9000 PLN netto UoP)

Obowiązki:

  • Poszukiwanie, rozwijanie oraz identyfikowanie możliwości biznesowych z nowymi i obecnymi partnerami/klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych, analiza ofert kosztowych i trendów rynkowych
  • Zarządzanie umowami z partnerami/klientami
  • Promowanie nowych projektów zgodnie z portfolio usług
  • Tworzenie i realizacja założonego planu sprzedaży

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B i B2C
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
  • Doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacji hurtowej do Klientów
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającej płynną komunikację z klientami zagranicznymi (min B2+)
  • Umiejętności pracy dla wielu klientów jednocześnie oraz w prowadzeniu kilku projektów jednocześnie
  • Postawy otwartości na wyzwania, chęci do pracy, rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
  • Samodzielności oraz dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywności, kreatywności i szybkości uczenia się
  • Dobra znajomości MS Office

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864