Manager salonu fryzjerskiego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
La MakeUp Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 Zadania:

  • Czynne uczestnictwo w procesie obsługi klienta
  • Organizacja i koordynacja pracy całego zespołu
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Zamawianie dostaw i odbieranie towaru
  • Aktywna sprzedaż usług i produktów salonu, proponowanie dodatkowych zabiegów, odpowiadających potrzebom klientów
  • Obsługa kasy i dokumentów kasowych

WYMAGANIA:

 Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języków: polskiego i ukraińskiego/rosyjskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Wiedza na temat branży beauty
  • Wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie do klientów i współpracowników
  • Zaangażowanie i inicjatywa w realizacji określonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i potrzeb rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Perspektywę rozwoju w obszarze zarządzania

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080