Content Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
lisek.app
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie treści zgodnie z celami marki do wszystkich kanałów własnych marki oraz dla partnerów.
  • Pisanie i redagowanie treści, które będą rezonować z naszymi odbiorcami, zarówno w formie pisemnej jak i wizualnej.
  • Współpraca z zespołem kreatywnym oraz podwykonawcami w celu produkcji treści multimedialnych.
  • Zarządzanie kalendarzem publikacji treści, dbając o regularność i spójność komunikacji.
  • Monitorowanie i analizowanie efektywność publikowanych treści, dostosowując strategię w zależności od wyników.

Nasze wymagania

  • Doskonałe umiejętności redakcyjne.
  • Doświadczenie w produkcji treści multimedialnych.
  • Umiejętność pracy według ustalonych briefów i specyfikacji.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania treścią oraz platform mediów społecznościowych.
  • Zdolność do efektywnej organizacji pracy i zarządzania projektami.
  • Zrozumienie zachowań konsumentów mobilnych oraz biegłość w najnowszych technologiach, w tym AI.
  • Umiejętność płynnego poruszania się w social mediach, szczególnie na Instagramie i Tik-Toku.
  • Samodzielność, zaangażowanie, pasja oraz odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Pracę w kreatywnym i pełnym wyzwań środowisku.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i strategii komunikacyjnych.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów dostosowany do Twojego doświadczenia i umiejętności.
  • Szanse na rozwój zawodowy i osobisty.

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Content Manager. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny(a) za tworzenie wysokiej jakości treści, które angażują i przyciągają odbiorców. Idealny kandydat powinien wykazywać się umiejętnością twórczej pracy, lekkim piórem oraz zdolnością do efektywnej współpracy z zespołem i podwykonawcami.

  • Praca Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448