Manager rynku UK
  • Wieruszów
Wieruszów, Wieruszów, łódzkie, Polska
IMS Helvetia Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizację założonych celów sprzedażowych na rynku UK
  • Obsługa obecnych klientów firmy
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozszerzanie zakresu działalności na podległym rynku
  • Dążenie do rozwoju współpracy oraz dbałość o pozytywny wizerunek organizacji
  • Inicjowanie działań rozwojowych zarówno w obecnych kanałach sprzedażowych jak i poszukiwanie nowych dróg rozwoju
  • Analiza trendów rynkowych i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( w mowie i piśmie)
  • Dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie oraz orientacja na efektywność podejmowanych działań
  • Otwartość i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań rozwojowych
  • Dyspozycyjność umożliwiające odbycie planowanych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży meblowej

To oferujemy

  • umowę o prace,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia,
  • prywatna opieka zdrowotna,
  • pakiet ubezpieczenia grupowego na życie,
  • karta Multisport,
  • świadczenia z Funduszu Socjalnego, np. wczasy pod gruszą, karty Sodexo na święta
  • udział w szkoleniach i kursach.

  • Praca Wieruszów
  • Manager Wieruszów
  • Wieruszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570