Manager Restauracji hotel Campanile Wroclaw Centrum
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jakub Kobylec Recruitment & Consulting
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • implementacja i rozwijanie standardów w obszarze kelnerskim i gastronomicznym,
  • budowanie efektywności zespołu obsługi kelnerskiej restauracji i baru,
  • efektywna organizacja pracy zespołu,
  • egzekwowanie od pracowników ustalonych standardów,
  • nadzór nad rozliczeniami dziennych utargów,
  • zarządzanie sprzętem gastronomicznym oraz kontrola zasobów,
  • nadzór nad stanem towarów gastronomicznych,
  • współpraca z działami operacyjnymi hotelu,

WYMAGANIA:
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • wyksztalcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • kreatywność, ukierunkowanie na sukces, zaangażowanie
  • umiejętność efektywnej komunikacji i budowanie dobrych relacji interpersonalnych
  • charyzma, która pozwoli zarządzać i wykorzystywać talenty zespołu oraz pobudzać do działania
  • duża samodzielność w działaniu i organizacji pracy

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wspaniałą atmosferę pracy
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatek transportowy, karta Multisport, zniżki na produkty wszystkich marek firmy, świadczenia socjalne)

  • Praca Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448