Manager montażu
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Star of Eastern Europe Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Firma Star of Eastern Europe sp. z o. o. działająca w Kielcach, zajmująca się kompleksową obsługą (budową i montażem) stoisk targowych w Polsce i za granicą, poszukuje osoby na stanowisko managera. Poszukujemy osoby z doświadczeniem zarówno w targach (lub technicznym działem pokrewnym np. meblowym), jak i w zarządzaniu ludźmi, planowaniu i wiedzą techniczną (potrzebną do analizowania projektów/rysunków technicznych).
OBOWIĄZKI
-organizowanie, planowanie i kontrola pracy pracowników, weryfikacja postępów (praca na hali przed wyjazdem, podczas załadunku tirów, praca podczas wyjazdów), delegowanie zadań z uwzględnieniem zaleceń kontrahentów, przydzielanie projektów konkretnym grupom
-współpraca z biurem w zakresie planowania projektów i podejmowania decyzji
-systematyczny kontakt z szefem, innymi działami w firmie oraz firmami, z którymi współpracujemy (głównie dostawcy)
-motywowanie pracowników
-dbanie o dobre relacje w firmie
WYMAGANIA
-wyżej wspomniane doświadczenie
-wykształcenie minimum średnie
-dyspozycyjność na częste wyjazdy zagraniczne
-bardzo dobra organizacja pracy, a w razie potrzeby umiejętność pracy pod presją czasu
-komunikatywność, decyzyjność i samodzielne myślenie
-znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym kontakt w firmie oraz za granicą w celu rozwiązywania pojawiających się sytuacji losowych lub prowadzenia niezbędnych ustaleń
-prawo jazdy kat. B
-chęć rozwoju
-dodatkowe umiejętności i posiadane uprawnienia będą atutem
OFERUJEMY
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-możliwość rozwoju przy wykonywaniu projektów w doświadczonej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
-wsparcie doświadczonego zespołu
-niezbędne narzędzia pracy
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
-możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego z dofinansowaniem od firmy
-spotkania integracyjne pracowników
Praca dla osób z Kielc i okolic, lub osób z możliwością dojazdu lub przeprowadzenia się z innych miast.
Zapraszamy do aplikowania. W razie pytań służymy pomocą :)

  • Praca Kielce
  • Manager Kielce
  • Content Manager Kielce
  • Product manager Kielce
  • HR Manager Kielce
  • Account manager Kielce
  • Project Manager Kielce
  • Business Development Manager Kielce
  • Key Account Manager Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322