Manager ds. Logistyki
  • Kępno
Kępno, Kępno, Polska
Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Naszym klientem jest firma działająca na rynku ponad 30 lat i projektująca oraz dostarczająca komercyjne tunele foliowe, szklarnie, rynny do podłoża i powiązane systemy uprawy dla wielu najlepszych hodowców na świecie. Centrala firmy znajduje się w Wielkiej Brytanii, natomiast rekrutację prowadzimy dla spółki córki w Polsce, która w związku rozszerzeniem obsługiwanego rynku i rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko Managera ds. logistyki.
Zakres obowiązków
Manager ds. logistyki odpowiedzialny będzie za zarządzanie zespołem realizującym procesy logistyczne i magazynowanie, poprzez:  • Nadzorowanie procesu dostaw,  • Optymalizacja procesów logistycznych i zarządzanie pracą magazynu,  • Zarządzanie zapasami,  • Współpraca z dostawcami i innymi partnerami łańcucha dostaw w celu,  • Zarzadzanie ryzykiem w łańcuchu dostaw,  • Optymalizacja kosztów transportu i logistyki,  • Zarządzanie zwrotami od klientów oraz reklamacjami dotyczącymi dostaw,  • Monitorowanie wskaźników i zarządzanie danymi,  • Raportowanie do zarządu.
Poszukiwane kompetencje  • Wiedza i doświadczenie z zakresu logistyki i zarzadzania łańcuchem dostaw,  • Wiedza i doświadczenie z obszaru zarzadzania zespołem,  • Komunikatywność́, dobra organizacja pracy, dokładność́,  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym,  • Bardzo dobra obsługa komputera i doświadczenie w korzystaniu z oprogramowania biurowego.
Oferujemy  • Stałą pracę w formie umowy o pracę  • Stałe wynagrodzenie  • System szkoleń wewnętrznych  • Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym

  • Praca Kępno
  • Manager Kępno
  • Kępno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714