Malarz proszkowy
  • Holandia
Holandia, Boxtel, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
12. 4. 2024

Firma koncentruje się na powłokach ochronnych i obróbce strumieniowo-ściernej, ale także na takich działaniach jak powlekanie proszkowe i zaawansowane powłoki przemysłowe.

Jako malarz proszkowy jesteś odpowiedzialny za wszystkie czynności związane z nakładaniem powłok. Farba w proszku jest ładowana elektrostatycznie, proszek następnie przyczepia się do elektrostatycznie obciążonego produktu metalowego.

Będziesz pracować na dwie zmiany, od poniedziałku do piątku. W jednym tygodniu będziesz pracował od 5:30 - 14:30, a w drugim 14:00 - 23:00. Jednego tygodnia będziesz pracować na poranną zmianę, następnego na popołudniową. Jest możliwość pracy na nadgodziny w soboty, za które otrzymasz dodatki.

W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie i szkolenia, które pozwolą poznać firmę i działania związane z pracą. W firmie istnieje możliwość rozwoju. Uzyskaj szansę na zawarcie umowy. Dołącz do tej drużyny technicznej jako malarz proszkowy!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Tworzenie elementów
  • Mieszanie farb
  • Powlekanie części metalowych
  • Natryskiwanie metalowych elementów
  • Sprawdzanie jakości
  • Podnoszenie elementów o różnej wadze

Wymagania

  • Doświadczenie w podobnej pracy
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Niezależność, ale jednocześnie umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy na zmiany
  • Dostępność na dłuższy okres
  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka polskiego

Wynagrodzenie

  • €15,02 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Malarz Holandia

  • 118 346
    18 862