Majster robót drogowych
  • Głogów
Głogów, Głogów, Dolnośląskie, Polska
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bezpośredni nadzór i odpowiedzialność nad robotami oraz logistyką na powierzonym odcinku
  • Wspomaganie kierownika kontraktu/kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji
  • Raportowanie postępu prac
  • Bieżąca analiza i planowanie potrzeb materiałowych
  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne budowlane
  • Umiejętność zarządzania pracą zespołu
  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej,
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności
  • Prawo jazdy kat. B
  • Punktualność
  • Obowiązkowość

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w doświadczonym zespole
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dodatki świąteczne/świadczenia socjalne
  • Paczki świąteczne dla pociech
  • Dofinansowanie kart sportowych oraz pakietów medycznych

  • Praca Głogów
  • Głogów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749