Kierownik robót drogowych
  • Głogów
Głogów, Głogów, Dolnośląskie, Polska
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie robót budowlanych zgodnie z wiedzą budowlaną i obowiązującymi przepisami
  • Bezpośredni nadzór i odpowiedzialność nad robotami oraz logistyką na powierzonym odcinku
  • Koordynacja procesu realizacji zadań zgodnie z wymogami kontraktu, dokumentacją oraz harmonogramem
  • Raportowanie postępu prac
  • Bieżąca analiza i planowanie potrzeb materiałowych i sprzętowych
  • Uczestnictwo w naradach budowy
  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów

WYMAGANIA:
  • Wyższe techniczne – budowlane o specjalności drogowej
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej drogowej
  • Umiejętność zarządzania pracą zespołu
  • Znajomość dokumentacji technicznej oraz norm budowlanych,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność
  • Punktualność
  • Obowiązkowość

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w doświadczonym zespole

  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Stabilne zatrudnienie

  • Dodatki świąteczne/świadczenia socjalne

  • Paczki świąteczne dla pociech

  • Dofinansowanie kart sportowych oraz pakietów medycznych

  • Praca Głogów
  • Kierownik Głogów Małopolski
  • Kierownik Głogów
  • Głogów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749